Letní kino Širák - Hradec KrálovéAdresa kina:

Letní kino Širák

Orlické nábřeží 1215/3

500 03 Hradec Králové

GPS: N 50°12.34977', E 15°50.14850'   

MAPA: https://goo.gl/maps/aYf2UwEY7SicvWaB7 
 

Doprava

Areál Letního kina Širák se nachází na Orlickém nábřeží, v blízkosti Zimního stadionu a nedaleko historického centra Hradce Králové (vzdálenost asi 10 minut chůze).
Pokud máte tu možnost, doporučujeme přicestovat na kole, taxíkem nebo hromadnou dopravou.
 
Tato městská část má skvělou dopravní obslužnost MHD. Filmy většinou končí v době, kdy je stále možné chytit poslední autobus/trolejbus domů.
Pokud jste místní a nemáte to z domu daleko, můžete zvolit příjemnou procházku hradeckými ulicemi.
 
V obou případech tak hodíte parkovací starosti za hlavu a navíc se nemusíte během večera vyhýbat široké nabídce osvěžujících nápojů pro dospělé ;-) 
 
 

Na kole, na koloběžce, na bruslích nebo pěšky

Pokud přijedete na kole/koloběžce, doporučujeme kolo/koloběžku uzamknout ke stojanům uvnitř areálu kina (kapacita omezena). Další stojany pak máme před areálem kina u pokladny.

 

Městskou hromadnou dopravou

K areálu letního kina vede většina autobusů i trolejbusů projíždějící přes centrum města. Většinou jedou z hlavního autobusového a vlakového nádraží (zastávka "Terminál HD")
Výstupní zastávka "Zimní stadion" - vzdálená asi 2 min. chůze od areálu.
 
Linky: 2, 4, 16, 18, 19, 21, 23, 27, 33, 53
 
Kompletní informace o MHD v Hradci Králové včetně jízdních řádů naleznete na stránkách dopravního podniku - www.dpmhk.cz.
 

Autem

Areál Letního kina Širák disponuje parkovací kapacitou pouze pro účinkující a organizátory. Ale nebojte! Přesto pro Vás máme přijatelné alternativy, pokud se rozhodnete přicestovat autem:
 
  • Venkovní parkoviště před koupalištěm Flošna - bezplatné, rozsáhlé parkoviště (cca 10 minut pěšky od areálu letního kina).
  • Parkovací dům RegioCentrum - zpoplatněné, kryté parkoviště poblíž Zimního stadionu (cca 10 minut pěšky od areálu letního kina).
  • Parkovací dům Jana Gayera - zpoplatněné, kryté parkoviště v areálu bývalých Gayerových kasáren (cca 20 minut pěšky od areálu letního kina).
 

 

 

PARTNEŘI HRADECKÉ KULTURNÍ A VZDĚLÁVACÍ SPOLEČNOSTI

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Facebook

© 2020 Letní kino Širák - Hradecká kulturní a vzdělávací společnost s. r. o. - všechna práva vyhrazena
Programový kód a datová struktura: OMEGA WEB Czech
Design a koncept: FiftyFifty kreativní agentura s.r.o.