Letní kino Širák - Hradec KrálovéAdresa kina:

Letní kino Širák

Orlické nábřeží 1215/3

500 03 Hradec Králové

GPS: N 50°12.34977', E 15°50.14850'   

MAPA: https://goo.gl/maps/aYf2UwEY7SicvWaB7 
 

Doprava

Areál Letního kina Širák se nachází na Orlickém nábřeží, v blízkosti Zimního stadionu a nedaleko historického centra Hradce Králové (vzdálenost asi 10 minut chůze).
Pokud máte tu možnost, z důvodu absence vlastního parkoviště a uzavírek spojené s právě probíhající rekonstrukcí přilehlé křižovatky Fortna doporučujeme přicestovat na kole, taxíkem nebo hromadnou dopravou.
 
Tato městská část má skvělou dopravní obslužnost MHD. Filmy většinou končí v době, kdy je stále možné chytit poslední autobus/trolejbus domů.
Pokud jste místní a nemáte to z domu daleko, můžete zvolit příjemnou procházku hradeckými ulicemi.
 
V obou případech tak hodíte parkovací starosti za hlavu a navíc se nemusíte během večera vyhýbat široké nabídce osvěžujících nápojů pro dospělé ;-) 
 
 

Na kole, na koloběžce, na bruslích nebo pěšky

Pokud přijedete na kole/koloběžce, doporučujeme kolo/koloběžku uzamknout ke stojanům uvnitř areálu kina (kapacita omezena). Další stojany pak máme před areálem kina u pokladny.

 

Městskou hromadnou dopravou

K areálu letního kina vede většina autobusů i trolejbusů projíždějící přes centrum města. Většinou jedou z hlavního autobusového a vlakového nádraží (zastávka "Terminál HD")
Výstupní zastávka "Zimní stadion" - vzdálená asi 2 min. chůze od areálu.
 
Linky: 2, 4, 16, 18, 19, 21, 23, 27, 33
 
Kompletní informace o MHD v Hradci Králové včetně jízdních řádů naleznete na stránkách dopravního podniku - www.dpmhk.cz.
 

Autem

Areál Letního kina Širák disponuje parkovací kapacitou pouze pro účinkující a organizátory. Ale nebojte! Přesto pro Vás máme přijatelné alternativy, pokud se rozhodnete přicestovat autem:
 
  • Venkovní parkoviště před koupalištěm Flošna - bezplatné, rozsáhlé parkoviště (cca 10 minut pěšky od areálu letního kina).
  • Parkovací dům RegioCentrum - zpoplatněné, kryté parkoviště poblíž Zimního stadionu (cca 10 minut pěšky od areálu letního kina).
  • Parkovací dům Jana Gayera - zpoplatněné, kryté parkoviště v areálu bývalých Gayerových kasáren (cca 20 minut pěšky od areálu letního kina).
 

 

PARTNEŘI HRADECKÉ KULTURNÍ A VZDĚLÁVACÍ SPOLEČNOSTI

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Facebook

© 2020 Letní kino Širák - Hradecká kulturní a vzdělávací společnost s. r. o. - všechna práva vyhrazena
Programový kód a datová struktura: OMEGA WEB Czech
Design a koncept: FiftyFifty kreativní agentura s.r.o.