Letní kino Širák - Hradec Králové

Letní kino Širák

PROGRAM AKCÍ Letní kino Širák

2

červen

PREMIÉRA
Komedie / Francie, Belgie 2022 / režie Philippe de Chauveron / 98 minut / nevhodné do 12 let / české titulky

Claude a Marie Verneuilovi v prvním filmu provdali i čtvrtou dceru a ve druhém úspěšně udrželi všechny své dcery i jejich rodiny ve Francii. Nečekali ale, že všichni skončí v jejich malebném Chinonu a budou je vídat den co den... Za péči a starostlivost se jim dcery i se svými rodinami chtějí odvděčit a začnou pro ně připravovat velkou oslavu v jejich rodinném domě. A protože to musí být oslava opravdu pořádná, pozvou do Francie i rodiče svých manželů…
FRANCOUZSKÁ KOMEDIE O TOM, CO VÁM DO ŽIVOTA MŮŽE PŘINÉST ROZVĚTVENÁ MULTIKULTURNÍ RODINA…

3

červen

PREMIÉRA
Akční drama / USA 2022 / režie Joseph Kosinski / 131 minut / nevhodné do 12 let / české titulky

Pete "Maverick" Mitchell (Tom Cruise) k smrti rád pilotuje stíhačky a byl navíc vždycky magnetem na průšvihy, což se s armádní kariérou docela vylučuje. Pilot je ovšem bravurní, možná ten úplně nejlepší, a proto dostane nabídku stát se instruktorem elitních stíhačů z programu Top Gun, které má připravit na úkol, jenž spadá do kategorie Mission Impossible... V hlavních rolích Tom Cruise, Jennifer Connelly, Val Kilmer, Miles Teller, Ed Harris, Jon Hamm a další.
POKRAČOVÁNÍ LETECKÉ KULTOVKY Z OSMDESÁTÝCH LETECH.

4

červen

PREMIÉRA
Akční komedie / Česko 2022 / režie Emil Křižka / 110 minut / nevhodné do 12 let / česky

Specifická komediální skupina Tři tygři si podmanila YouTube a teď vyráží do kin s prvním opravdickým filmem a Jackpotem. Ve zběsilé akční komedii se na dobrodružnou cestu za nečekanou výhrou vydá předposlední český akční hrdina a strážce Teritoria Milan (Albert Čuba), citlivá duše, prokletý básník a řidič tramvaje David Votrubek (Štěpán Kozub), orgán městské policie Robert (Robin Ferro), a snaživý, leč průměrný herec oblastního divadla Herbert (Vladimír Polák).
TŘI TYGŘI ZASEKNOU DRÁPY HUMORU I DO FILMOVÝCH PLÁTEN!
 

2. ČERVNA - ZAHÁJENÍ LETNÍCH FILMOVÝCH PROJEKCÍ 

 

Jsme specializovaným zařízením pro venkovní filmová představení v centru Hradce Králové, nicméně prostředí a technické zázemí areálu umožňuje také realizaci nejrůznějších kulturních pořadů, koncertů a festivalů – např. Na jednom břehu, Hradecké léto, Hradecký letorost atd. Kapacita nekrytého hlediště je přes 800 míst k sezení, avšak celý areál pojme až 2000 návštěvníků. Od roku 2005 areál provozuje městská organizace Hradecká kulturní a vzdělávací společnost, s.r.o. (www.adalbertinum.cz).

 

Vstřícný přístup

V našem kině je návštěvníkům dovoleno i to, co se obvykle zakazuje. K nám můžete s jízdním kolem, koloběžkou, kočárkem, zmrzlinou, vlastním občerstvením a třeba i s hodným pejskem. Konzumace alkoholických nápojů je povolena. Kouření je na vyznačených místech rovněž povoleno. 

 

Bezbariérovost

Areál disponuje bezbariérovým přístupem, moderní toaletou pro vozíčkáře a místy vyhrazená pro osoby s omezenou schopností pohybu.

 


 

 

Technická specifikace ke stažení

 


GDPR

KONTAKTY

ING. DANIEL KUČERA

PARTNEŘI HRADECKÉ KULTURNÍ A VZDĚLÁVACÍ SPOLEČNOSTI

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Facebook

© 2020 Letní kino Širák - Hradecká kulturní a vzdělávací společnost s. r. o. - všechna práva vyhrazena
Programový kód a datová struktura: OMEGA WEB Czech
Design a koncept: FiftyFifty kreativní agentura s.r.o.