Letní kino Širák - Hradec Králové

Letní kino Širák

  • Orlické nábřeží, 500 03 Hradec Králové
  • 495 513 297
  • červen od 21.30 hodin
    červenec od 21.00 hodin
    srpen od 20.30 hodin
  • www.letnikinosirak.cz

PROGRAM AKCÍ Letní kino Širák

5

červen

NA HRADECKÉM RYNKU, 5. 6. 2021
12:00 - 16:00 hodin

Vystoupení folklorních souborů | jarmark lidové tvorby a uměleckých řemesel | hudební pořady Letní kino Širák | Hradec Králové
 

V letošním roce se z důvodu protiepidemických opatření program Hradeckého rynku přesouvá do Letního kina Širák v Hradci Králové.

Pořad dětských folklorních souborů v letošním roce přivítá především východočeské dětské kolektivy. Těšit se můžete na soubory BARUNKA Česká Skalice, HOŘEŇÁČEK Lázně Bělohrad, ŠPINDLERÁČEK Špindlerův Mlýn, NIVNIČKA Nivnice, ČERVÁNEK Hradec Králové, KVÍTEK Hradec Králové a RADOST Pardubice

Sobotní odpoledne v Hradci Králové dále roztančí a rozezpívají soubory HOŘEŇÁK Lázně Bělohrad, ŠPINDLERÁČEK Špindlerův Mlýn, ŠÁTEČEK Nymburk, VYCPÁLKOVCI Praha a DUPÁK Hradec Králové.   

Konečná podoba programu bude upřesněna.


 

Letní kino ŠIRÁK je specializovaným areálem pro filmová představení. Prostředí a technické zázemí také umožňuje realizaci nejrůznějších kulturních pořadů, koncertů a festivalů. K dispozici je i příjemné prostředí restaurace v areálu letního kina. Každoroční sezóna je od června do srpna a promítá se každý týden od středy do soboty.Začátek projekce je v červnu od 21.30 hodin, červenci od 21.00 hodin a srpnu od 20.30 hodin.

Technická specifikace ke stažení

KONTAKTY

JULIA ŠPALKOVÁ

PARTNEŘI HRADECKÉ KULTURNÍ A VZDĚLÁVACÍ SPOLEČNOSTI

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Facebook

© 2020 Letní kino Širák - Hradecká kulturní a vzdělávací společnost s. r. o. - všechna práva vyhrazena
Programový kód a datová struktura: OMEGA WEB Czech
Design a koncept: FiftyFifty kreativní agentura s.r.o.