Letní kino Širák - Hradec Králové27

květen

20 let v Hradci Králové!


SPOUŠTÍME BŘEZNOVÝ PŘEDPRODEJ !

Festival Na jednom břehu 2023 slaví dvacet let své existence a to v místě, pro které byl před lety stvořen a kam patří. V Letním kině Širák v Hradci Králové rozpoutá svou hudební a společenskou slavnost v sobotu 27. května 2023 od 16 do 24 hodin.

Rádi bychom tento ročník věnovali všem divákům a partnerům, kteří jej podporovali celých dvacet let. Zveme na poctivý domácí ČESKO-SLOVENSKÝ MEJDAN ROKU, kde krom nových mladých objevů potkáte i známé tváře! Proto nabízíme první várku vstupenek za nejnižší cenu pro ty, kteří věří v naši vytříbenou a žánrově pestrou dramaturgii.

Cena 390,- Kč platí jen do konce března. Od dubna bude známa kompletní dramaturgie a cena se bude zvedat do konce května. Předškolní děti mají vstup zdarma, děti od 7 do 18 let za polovic a pouze na místě.

Na sociálních sítích spouštíme březnovou soutěž o volné vstupenky, neváhejte navštívit náš WEB, FACEBOOK A INSTAGRAM.

Těšíme se na Vás, bude to tanec!
www.najednombrehu.cz

Vstupenky lze zakoupit v Turistickém informačním centru na Eliščině nábřeží nebo formou eVstupenky.
FESTIVAL NA JEDNOM BŘEHU 2023

26

srpen

2.ročník folkového festivalu v Hradci Králové


Hradecká kulturní a vzdělávací společnost ve spolupráci se statutárním městem Hradec Králové zve všechny nadšence folkové muziky na hudební festival Hradecký letorost, jehož druhý ročník se uskuteční 26. 8. 2023, na závěr prázdninové sezóny, v příjemném prostředí open-air areálu Letního kina Širák v Hradci Králové. Festival návštěvníkům nabídne pestrý program od 13 do 22 hodin, kdy se na pódiu vystřídají přední čeští folkoví interpreti ze všech koutů republiky. A že to bude nabídka pestrá! Už teď se můžete těšit na kapely: My3.avi, Madalen, Slávek Janoušek & spol., VT TRIO & hosté, Tony Joch & Přátelé, Sluníčko, Epydemye, Folk Team a festivalové dění zakončí Žalman & Spol.
Jako zvláštní host vystoupí vítěz východočeského oblastního kola hudební soutěže Porta 2023. K tomuto bohatému programu si budou moci návštěvníci dopřát rozmanité občerstvení uvnitř areálu.Více informací o festivalu naleznete na www.hradeckyletorost.cz
Počítáme s Vámi, tak určitě dorazte.

Předprodej - do 31. května 2023 á 450,-Kč
Předprodej od 1. června 2023 á 500,-Kč
Vstupné na místě á 550,-Kč
HRADECKÝ LETOROST/konec léta v Širáku

PARTNEŘI HRADECKÉ KULTURNÍ A VZDĚLÁVACÍ SPOLEČNOSTI

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Facebook

© 2020 Letní kino Širák - Hradecká kulturní a vzdělávací společnost s. r. o. - všechna práva vyhrazena
Programový kód a datová struktura: OMEGA WEB Czech
Design a koncept: FiftyFifty kreativní agentura s.r.o.