Letní kino Širák - Hradec KrálovéObčerstvení

V areálu letního kina se nachází zrekonstruovaná hospůdka, která kromě točených nápojů nabízí různé pokrmy, snacky a dobroty z grilu. U hlediště je návštěvníkům k dispozici také stánek s občerstvením, takže pokud dostanete během filmu chuť na přídavek, neunikne Vám z filmu ani minuta.


Nenašli jste svůj oblíbený pokrm či nápoj v naší nabídce? Dejte nám o tom vědět a my se pokusíme Vám příště vyjít vstříc.

 

Počasí

Hrajeme za každého počasí. Program nerušíme kvůli dešti nebo větru – proměnlivé počasí k letnímu kinu patří a má své kouzlo wink 

Bojíte se, že zmoknete? Přineste si s sebou deštník, případně si ho můžete u nás zapůjčit nebo si koupit elegantní pláštěnku.
Doporučujeme zvolit vhodné oblečení na venkovní sezení s ohledem na aktuální teplotu a předpověď počasí.

Také vřele doporučujeme přinést si deku. Zajistíte si tak příjemnější sezení a navíc se nemusíte obávat případného poklesu teploty po západu slunce. Novou deku si rovněž můžete zakoupit u našich uvaděčů.

Máte-li svoji oblíbenou židli, stoličku nebo křesílko, na které rádi sedíte, klidně si je přineste s sebou.  Místa je v hledišti dostatek.

Pro pohodlnější sezení na lavičkách půjčujeme zdarma měkké pěnové podsedáky (nutná vratná záloha 50 Kč). Mají termoizolační a voděodolné vlastnosti, takže Vás ochrání před studeným povrchem.


 

Půjčovna/prodej

U našich uvaděčů si můžete:

  • zapůjčit deštník (za vratnou zálohu 50 Kč, půjčovné 20 Kč),
  • zapůjčit měkký pěnový podsedák (za vratnou zálohu 50 Kč, půjčovné zdarma), 
 
 
    
 
  • zakoupit jednorázovou pláštěnku (20 Kč),
  • zakoupit příjemnou fleecovou deku (100 Kč).
 
  
 

POZOR - uvaděči přijímají pouze hotovost!

Důležité upozornění:
Pokud bychom byli nuceni promítání z vážných důvodů zrušit, budeme o tom ihned informovat na našem webu i Facebooku. Děkujeme za pochopení. wink

PARTNEŘI HRADECKÉ KULTURNÍ A VZDĚLÁVACÍ SPOLEČNOSTI

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Facebook

© 2020 Letní kino Širák - Hradecká kulturní a vzdělávací společnost s. r. o. - všechna práva vyhrazena
Programový kód a datová struktura: OMEGA WEB Czech
Design a koncept: FiftyFifty kreativní agentura s.r.o.